جستجو:       جستجوی پیشرفته 
 سبد خرید شما خالیست !
چهارشنبه, 31 مرداد, 1397  


 کتاب - «دائره ‌المعارف بزرگ طب اسلامی» مجموعه 9 جلدی در 5000 صفحه تألیف آیت‌الله مصطفی نورانی از سوی انتشارات مهرفر منتشر شد.   

 

همه چیز درباره طب اسلامی و راهنمای درمان در خانه

کتاب - «دائره ‌المعارف بزرگ طب اسلامی» مجموعه 9 جلدی در 5000 صفحه تألیف آیت‌الله مصطفی نورانی از سوی انتشارات مهرفر منتشر شد.

گنجینه ارزشمند «دائره ‌المعارف بزرگ طب اسلامی» شامل مسائل گیاهان دارویی، گیاه درمانی، طب سنتی و طب اسلامی بوده و مباحث مختلفی را در این خصوص در اختیار پزشکان و متخصصان این فن قرار داده است.

از ویژگی های کتاب می توان به استفاده از آیات و روایات در زمینه طب و همچنین تطبیق دانش پزشکی نوین با طب قدیم، معرفی بیش از 1000 گونه گیاهی و سهولت در جستجوی گیاهان به ترتیب حروف الفبا اشاره کرد. همچنین این مجموعه ارزشمند مورد توجه بزرگترین دانشمندان اسلامی و دیگر کشورهای جهان قرار گرفته و با توجه به مطالب عمیق در آن، مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور نیز می باشد.

«گیاهان دارویی، گیاه درمانی، طب سنتی، طب اسلامی، بهداشت و پیشگیری از بیماری ها در اسلام، اخلاق پزشکی، طبیب معنوی، اعترافات و پیشنهادات، راهنمای درمان طبیعی در طب اسلامی، گیاهان- داروی طبیعی انسان، دفاع از طب اسلامی و سنتی، نبض-فصد و اخلاط، مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی و دندان، طب و طبیعیات، علائم و نشانه های امراض، امراض چشم و دهان، امراض قلب، امراض معده، امراض کلیه و مثانه و مجاری ادرار، امراض پوست، تشریح و کالبدشناسی و بیماری های جنسی زنان» از جمله موضوعاتی است که در این مجموعه وجود دارد.

 

دائره‌المعارف بزرگ طب اسلامی بالغ بر پنج هزار صفحه با قیمت یکصد و سی هزار تومان روانه بازار نشر شده و مورد استقبال جمع کثیری از جامعه محترم پزشکی، مراکز تحقیقاتی و انجمن های پزشکی کشور قرار گرفته است.


 برای تهیه این کتاب کافیست با شماره 09126526745  تماس بگیرند و آن را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. باقی هموطنان نیز می توانند با پرداخت هزینه پستی، تلفنی سفارش خرید بدهند.

تعداد محصولات : 2547
کل بازدید : 11995058

Instagram